Pondělí

Druhý den je za námi. Naučili jsme se pracovat s buzolou, seznámili se CHKO České republiky, umíme už taky jezdit po svahu na sáčku nebo bundě. Na večerní program jsme si připravili krásné outfity a účesy, trochu jsme si zatancovali a "zablbli". Večer jsme porovnali své vědomosti v AZ kvízu. Unavení jsme za poslechu písní usnuli. A co přinese středa? Prý má hodně sněžit, takže program je jasný!

Úterý

Chcete slyšet, co všechno jsme stihli za úterý? Je toho hromada! Napsat dopisy (už vám došly?), vyválet se ve sněhu, sjet na sáčku sjezdovku, postavit sochu ze sněhu, vyhrát v hromadné koulovačce, pracovat s mapou, počítat příklady, zahrát si deskové hry, hrát ping pong pořád dokola a večer místo televize si udělat vlastní vysílání! Máme se tady moc dobře!

Čtvrtek

Ve čtvrtek jsme si zvládli ráno vyrobit KPZ, přiučit se něco o léčivých bylinkách, zahrát si hry v týmech, najít poklad, pozdravit daňky, přičichnout ke Smradlavé, vyčistit les a večer si zaskotačit na diskotéce.