Podcasty ŠPAček

ŠPAček neboli ŠKOLNÍ PARLAMENT AKTUÁLNĚ

V tomto školním roce Vás bude děním ve školním parlamentu provázet (také podcastový) zpravodaj ŠPAček. Připravuje ho pro Vás nová mediální skupina.

Březnový parlament

Novinky z březnového parlamentu naleznete zde

Lednový parlament

Co se řešilo na lednovém parlamentu, se dozvíte v tomto odkaze.

Lednový rozhovor

V lednu vám ŠPAček (Školní Parlament Aktuálně)  přináší rozhovor s paní učitelkou Siudovou, která už více než dva roky vede náš parlament.

Jak vidí náš školní parlament? Co by na něm chtěla změnit, aby ještě lépe pracoval pro potřeby žáků? Zkusila i jinou profesi než učitelskou? A jaké měla koníčky, když chodila na základní školu?

Odpovědi a mnoho dalšího se dozvíte v lednovém rozhovoru zde

Listopadový parlament

O dění na listopadovém parlamentu se dozvíte zde.

Listopadový rozhovor

Zpravodaj školního parlamentu ŠPAček pro vás připravil rozhovor s naší paní ředitelkou Mgr. Ivanou Pinkasovou.
Byla raději učitelkou, nebo ředitelkou? Jaké změny by na naší škole ještě chtěla udělat? A který nápad školního parlamentu považuje za nejzajímavější?
Na tyto a mnoho dalších otázek odpovídá v našem podcastu, který si můžete celý poslechnout zde

Úvodní říjnový díl

Úvodní říjnový díl si poslechněte zde.